AnasayfaHakkımızda

Company brief portrait of GLOBAX LOGISTICS

Kurumsal

Kurumsal

Firmamız 2000 yılında TÜRKİYE’nin en eski nakliye firmarları olan 68 ambar firmasının kurduğu Bu değişiklikle beraber yalnızca nakliyecilik yapma anlayışından çıkıp, müşterilerimize “Lojistik” başlığı altında verimli bir tedarik zinciri planı oluşturmak ve çözüm ortağı olarak katma değer katmak en önemli hedefimiz olmuştur.

Bu değişikliklerin sonucu olarak firmamız 2000 yılı başında Karayolu Taşıma Kanunu gereğince R1 belgesini alarak sektördeki kararlılığını göstermiştir.

Vizyonumuz

Ülke genelinde lojistik sektörü açısından liderliği, üstün hizmet kalite anlayışı içerisinde, saygınlığı, başarısı ile ün yapmış, yarattığı farklılıklar ile standart kalıplardan çıkarak kendi standartlarını sektöre uygulattıran, iş dünyası ve ülke ekonomisine katkısı olan uzmanlaşan bir firma olmak.

Misyonumuz

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize üst düzey kalitede ve hızda hizmet sağlamak.

Türnak Taş.Kargo ve Loj. Hizm. A.Ş. olarak hedefimiz bir dünya markası,bir uluslararası şirket olmak ve faaliyet alanında lider konumda bulunmaktır.

Geçmişten Günümüze Turnak Lojistik

Türnak Taşımacılık Kargo Ve Lojistik Hizmetleri A.Ş

2000

Firmamız 2000 yılında 68 ambar bir araya gelerek kargo firmalarına karşı kurulmuştur.Tam 21 yıl önce  hem ekonomik hem kaliteli hizmeti hedefleyerek yola çıkmıştır

2005

Kurulduktan 5 yıl sonra A101,BİM,ŞOK gibi parakende merketler zincirlerini de portföyüne katarak depolama alanında yatırımlar yapmıştır.

2010

Kuruluşumuzun 10.yılından itibaren sektöre öncü olma amacı ile komple araç,Şehir içi dağıtım gibi alanlarda hizmete başladık

2015

Kuruluşumuzun 15.yılından itibaren ulusal çapta Fuar taşımacılığı ,askeriye ve devletle olan işbirliklerimizin ardından dünya çapında bir firma olma yolunda büyük yatırımlar yaptık.

2020

Bugün ise tamamen dijital şirket alt yapısına sahip yurt dışına açılan karayollarına ait yetki belgelerinin tamamına sahip 21 yıllık kurumsal hafıza ve operasyon kabiliyetine kavuşan ve 10 ayrı ilde dağıtım ağına sahip bir firma haline gelmiş bulunmaktayız ve daha fazlasını başarmak için her zaman olduğu gibi ileriye dönük adımlar atmaya devam edeceğiz.

Intersection Adnan Kahveci Mahallesi
Gülyalı Caddesi 10.Yıl 2 No:17 İç Kapı No:2 
Beylikdüzü / İSTANBUL

İletişim
Bülten
Gelişmelerden Haberdar olmak için bültenimize kayıt olun

© 2020 Genç Yazılım

Turnak Kargo